porovnat

oblíbené
Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Facebook Instagram Youtube

Volná pracovní pozice, Jihlava

25.04.2016

Pro obchodní středisko v Jihlavě hledáme spolupracovníka na pozici skladník. Termín nástupu možný ihned.

Pracovní náplň:

- vychystávání zásilek na expedici
- příjem zboží, příprava zboží na expedici, skladové práce, práce ve výrobě
- závozy zboží na jednotlivá obchodní střediska

Požadujeme:

- proaktivní přístup k řešení zadaných úkolů
- pečlivost, svědomitost, dochvilnost
- řidičské oprávnění min. sk. B, zkušenost se řízením dodávkových vozů
- fyzickou zdatnost
- základy práce na PC
- praxe v oboru a znalost vybavení pro hasiče výhodou

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání u kapitálově silné a zavedené společnosti
- hlavní pracovní poměr
- fixní plat 16 000 – 18 000 Kč dle výkonnosti plus další bonusy za dosažené výsledky
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- služební telefon
- možnost dalšího kariérního postupu

Strukturované životopisy zasílejte ve na e-mail fikar@vyzbrojna.cz a uveďte zdroj, ze kterého jste se o této nabídce dozvěděli.
webmaster CORA 2007 - 2024, www.cora.cz