porovnat

oblíbené
Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Facebook Instagram Youtube

Volné pracovní pozice Jihlava

19.01.2017

OBCHODNÍ ŘEDITEL / ŘEDITELKA

Pro obchodní středisko v Jihlavě hledáme spolupracovníka na pozici obchodní ředitel. Termín nástupu možný ihned.

Pracovní náplň:

- vedení obchodního týmu
- dohled nad zpracováním nabídek do výběrových řízení
- reporting vedení společnosti
- správa zákaznického portfolia, obchodní jednání se zákazníky
- aktivní participace při stanovování obchodní strategie společnosti

Požadujeme:

- dobré komunikační dovednosti v českém jazyce
- reprezentativní a profesionální vystupování
- praxe na obdobné pozici
- komunikační a prezentační dovednosti
- schopnost vést nezávislé obchodní jednání
- schopnost udržovat a rozvíjet dlouholeté obchodní vztahy
- pokročilá znalost práce na PC – word, excel, gmail
- výhodou komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme:

- stabilní zaměstnání u kapitálově silné a zavedené společnosti
- nadstandarní fixní plat dle výkonnosti plus další bonusy za dosažené výsledky
- 5 týdnů dovolené
- mobilní telefon, notebook, popř. tablet
- stravenky
- možnost dalšího kariérního postupu

Strukturované životopisy zasílejte ve na e-mail fikar@vyzbrojna.cz a uveďte zdroj, ze kterého jste se o této nabídce dozvěděli.

REFERENT / REFERENTKA OBCHODU

Pro obchodní středisko v Jihlavě hledáme spolupracovníka na referent/ka obchodu. Termín nástupu možný ihned.

- obsluha zákazníků na prodejně
- řešení obchodních případů – objednávání, příjem, vychystávání a expedice zboží
- zákaznická podpora po mailu a telefonu
- zpracování zákaznických nabídek
- příprava reportů pro vedení
- odpovědnost za svěřený oddíl skladu

Požadujeme:

- proaktivní přístup k řešení zadaných úkolů
- pečlivost, svědomitost, dochvilnost
- znalost práce na PC – word, excel, gmail
- výhodou předchozí praxe a znalost prodejního systému POHODA
- ochota zvyšovat si odbornou kvalifikaci
- praxe v oboru a znalost vybavení pro hasiče výhodou

Nabízíme:

- hlavní pracovní poměr
- fixní plat 18 000 – 20 000 Kč dle výkonnosti plus další bonusy za dosažené výsledky
- stravenky

SKLADNÍK

Pro obchodní středisko v Jihlavě hledáme spolupracovníka na pozici skladník. Termín nástupu možný ihned.

- vychystávání zásilek na expedici
- příjem zboží, příprava zboží na expedici, skladové práce, práce ve výrobě
- závozy zboží na jednotlivá obchodní střediska

Požadujeme:

- řidičské oprávnění min. sk. B, zkušenost se řízením dodávkových vozů
- fyzickou zdatnost
- základy práce na PC, znalost IS Pohoda výhodou

Nabízíme:

- fixní plat 16 000 – 18 000 Kč dle výkonnosti plus další bonusy za dosažené výsledky
- stravenky
- služební telefon

webmaster CORA 2007 - 2024, www.cora.cz