Požární bezpečnost s.r.o.
 

FireHorse Plus FR3 - zásahový třívrstvý hasičský oblek / 182/52 (číslo aukce 1049)

FireHorse FR3 - zásahový třívrstvý hasičský oblek
datum ukončení aukce:dražba ukončena 24.11.2017 3:59:59
počet nabídek:0
aktuální cena:8 500 Kč
(počáteční cena: 8 500 Kč)
minimální příhoz:100 Kč
nabídněte minimálně:8 600 Kč
Vaše nabídka:dražba ukončena
 

Stav aukce

Nikdo ještě nedražil. Buďte první!

Popis konkrétní položky aukce

Velikost: 182 / 52
rok výroby 2015 - výstavní vzorek

Běžná cena kompletu 16 928,00 Kč včetně DPH

Popis zboží z eshopu

Materiál:

vrchní vrstva: 55% Teijinconex, 38% Lenzing FR, 5% Twaron, 2% Belltron, 215 g/m²
vlhkostní bariéra: PTFE-DUO / Aramid / Lenzing FR, 120 g/m²
izolační vrstva + podšívka: 100% Para-Aramid + 50% Meta-Aramid / 50% Lenzing FR, 200 g/m²

Popis:

Třívrstvý zásahový ochranný oděv pro hasiče. Vrchní vrstva je opatřena FC úpravou proti vodě a chemickým kapalinám. Pro zvýšení pevnosti oděvu má vrchní vrstva vazbu RipStop. Výrazný podíl Lenzing FR® vláken zajišťuje 100% ochranu a mimořádný komfort nošení, který spočívá v dokonalé termoregulaci hasiče.

Použití:

GoodPRO FR3 FireHorse plus je profesionální třívrstvý ochranný zásahový oděv pro hasiče určený pro zásahy a likvidaci požárů v těch nejsložitějších podmínkách zejména v uzavřených prostorách.

Pokud máte zájem o nákup pouze kalhot nebo kabátu, nebo chcete jiné barevné provedení - kontaktujte nejbližší prodejnu popřípadě napište do poznámky.


Údržba o ošetřování:
Před praním uzavřete zdrhovadlo a všechny stuhové uzávěry. Oděv perte vždy samostatně. Používejte běžné tekuté prací prostředky bez bělících účinků. Při nadměrném znečistění doporučujeme předpírku nebo případně chemické čištění. Po praní oděv důkladně vymáchejte a odstřeďujte na nižší otáčky /max. 600 ot/min/. Žehlete mimo reflexní pruhy. Pro prodloužení funkčnosti FC úpravy doporučujeme prát oděv na 40oC a pak opakovaně sušit v bubnové sušičce na dva sušící cykly při vyšší teplotě 75oC. FC úpravu obnovujte po 30 pracích cyklech prostředkem HYDROFOB FC dle návodu. Doporučujeme Vám vést spolehlivou evidenci o nasazení a údržbě oděvu.

Maximální teplota 60°C. Normální postup.Výrobek se nesmí bělit.Žehlit při nízké teplotě (maximální teplota 110 ° C). Vhodné pro umělé hedvábí, viskózu a lykru.Může se čistit tetrachloretylenem (perchloretylenem), benzinem, trifluortrichloretanem nebo fluortriMůže se sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení.

 firehorse

Poznámka:

Nejprodávanější profesionální zásahový oděv značky GoodPRO se širokou výbavou a prověřenou ochrannou funkcí i v extrémních podmínkách ohňových polygonů.

 

 

 

 
S dotazy ohledně zboží pište na jihlava@vyzbrojna.cz.