Podpora hasičů

Vítáme Vás,

společnost Požární bezpečnost s.r.o. podporuje hasiče i občanskou společnost v aktivitách, které zasahují do oblasti vzdělávání, využití volného času i do podpory ochrany majetku každého z nás.  Působnost podpory je převážně vyčleněna do oblastí hasičské mládeže, požárního sportu, Jednotek sborů dobrovolných hasičů, SDH. Další oblast podpory a osvěty se týká každého z nás v oblastech bezpečného bydlení, ochrany motorových vozidel apod.

Tato podpora vyhrazena pro spolupracující sbory, které u nás pravidelně nakupují.

Na tyto účely mezi zájemce společnost každoročně vyčleňuje částky v řádech statisíců Korun. Každého zájemce o podporu budeme brát jako partnera. To znamená, že náš návrh je, aby sponzorská akce nebyla jen jednostranná a jednorázová, ale aby kontakt mezi stranou obdarovanou a Požární bezpečností nabyl trvalejšího charakteru. V tom případě bude spolupráce pro obě strany výhodná a může se dále úspěšně rozvíjet. Naše firma se každým rokem dynamicky rozvíjí právě na těchto základech a naším cílem je, abyste i Vy mohli mít užitek z dlouhodobé spolupráce.

V roce 2013 rozdělila Požární bezpečnost mezi spolupracující dobrovolné hasiče formou finančních a věcných darů částku 1 644 000 Kč, což bylo navýšení o téměř 90% oproti roku 2012! Přibližně tři čtvrtiny této částky (přes 1 200 000 Kč) jsme poslali na spolupracující OSH napříč republikou, zbylé prostředky (přes 400 000 kč) jsme formou sponzorských darů rozdali přímo jednotlivým sborům, které u nás pravidelně nakupují.

Podrobná čísla ohledně finanční a materiální podpory dobrovolným hasičům uvádíme v následujícím grafu:

Jak vám můžeme pomoci:

  • Podpora v oblasti kulturního vyžití spočívá v materiální pomoci při pořádání akcí SDH, JSDH.
  • Na kulturní akce hasičům zapůjčujeme skákací hrady pro děti (kompletní informace o zápůjčkách zde), rozpis termínů pro zapůjčení skákacích hradů naleznete zde .
  • Podpora vzdělávání a sportu mládeže – umožníme mladým hasičům si bezplatně vytvořit své www stránky a vybranému týmu pořídíme potřeby na požární sport zdarma.
  • Podpora činnosti SDH – budeme dotovat opravy PS sborům, se kterými se domluvíme na spolupráci.
  • Podpoříme Vaše kulturní akce příspěvkem na vystoupení Zpívajícího hasiče Dana Moravského až do výše 100% hodnoty vystoupení.
  • V oblasti zabezpečení vašich domácností – vyčleníme kvalitní požární hlásiče, které nakoupíte za příznivou cenu a levně si tak zabezpečíte svou domácnost, nebo hasicím přístrojem si ochráníte své motorové vozidlo.
  • Další přímá podpora SDH. V případě, že vaše SDH bude mít výročí založení, jsme připraveni vám pomoci příznivými cenami při zajišťování hasičských potřeb nutných k zajištění oslav.
  • Přímá podpora JSDH – budete-li nakupovat prostředky pro svou JSDH jsme připraveni odborně vám poradit a při nákupu vám nabídnout zajímavé ceny.
 

Své dotazy a požadavky pište na email jihlava@vyzbrojna.cz. Uveďte prosím druh požadované pomoci a emailový a telefonický kontakt na vás. Příslušný pracovník společnosti Požární bezpečnost se s vámi spojí, a pokud to bude reálné, rádi vám vyhovíme.

Těšíme na naši vzájemnou spolupráci

Tým zaměstnanců společnosti Požární bezpečnost s.r.o.

 
Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Požární bezpečnost s.r.o.

Prodejny a výdejní místa

V našich prodejnách si můžete Vaši objednávku nejen vyzvednout, ale nakoupit i jiné zboží.

V naší nabídce je celkem

1 467
položek zboží

Vaše odměny za body

uplatněte své body na www.rajhasicu.cz.

Aukce

Každý den dražíme nové věci za super ceny v naší aukci.

webmaster CORA 2007 - 2019, www.cora.cz
nákupní košík
Váš koš je prázdný.
Cena po slevě: 0,00 Kč
Počet bodů do Ráje hasičů: 0

rosenbauer

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.