porovnat

oblíbené
Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Facebook Instagram Youtube

Volná pracovní pozice Jihlava

27.05.2019

Volné pracovní pozice v Jihlavě
SKLADNÍK - ŘIDIČ

*** Ideální pro členy SDH ***

Pro posílení a rozšíření našeho obchodního střediska v Jihlavě hledáme spolupracovníky na pozici skladníka. Termín nástupu možný ihned.

Pracovní náplň:
- práce ve skladu – příjem a výdej zboží
- práce s informačním systémem – tvorba skladových dokladů (příjemky, převodky, výdejky)
- závozy zboží na obchodní střediska – řízení služebních dodávek
- odpovědnost za svěřený úsek skladu

Požadujeme:
- řidičské oprávnění sk. B, zkušenosti s řízením dodávkových vozů
- pečlivost, svědomitost, dochvilnost
- znalost práce na PC – word, excel, gmail
- ochota zvyšovat si odbornou kvalifikaci
- dobrý zdravotní stav
- praxe v oboru a znalost vybavení pro hasiče výhodou

Uchazečům na výše uvedené pozice nabízíme:
- stabilní zaměstnání u kapitálově silné a zavedené společnosti - hlavní pracovní poměr
- nadstandardní finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- stravenky, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, příspěvky zaměstnavatele na ozdravné a pohybové aktivity
- možnost dalšího kariérního postupu, podporujeme zaměstnance v jejich dalším vzdělávání
- další bonusy za dosažené výsledky v řádu tisíců korun, odměny na dovolenou a Vánoce
- naše společnost dbá na svoji společenskou odpovědnost, podrobnosti naleznete zde

Strukturované životopisy zasílejte na e-mail fikar@vyzbrojna.cz a uveďte zdroj, ze kterého jste se o této nabídce dozvěděli.

webmaster CORA 2007 - 2024, www.cora.cz