porovnat

oblíbené
Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Facebook Instagram Youtube

Fire Style pánská trika Fire Style dámská trika Fire Style kalhoty Fire Style sukně Fire Style mikiny Fire Style doplňky Fire Style

O značce FIRE STYLE

Když spolu spojí síly Požární bezpečnost – dlouholetý dodavatel hasičských zásahových, pracovních a vycházkových oděvů – a Rejoice – výrobce pohodlného outdoorového oblečení s téměř dvacetiletou tradicí, výsledkem je unikátní kolekce originálního outdoorového volnočasového oblečení pro hasiče značky Fire Style.

 

Požární bezpečnost

Zkušenosti z praxe a hromadící se požadavky hasičů nás přesvědčily, že hasiči chtějí i ve svém volném čase používat kvalitní oblečení. Dlouhou dobu jsme se touto myšlenkou zabývali a hledali vhodného partnera pro kolekci volnočasového oblečení speciálně pro hasiče. Nechtěli jsme jít cestou nekvalitního a laciného oblečení dovezeného z Číny. Na začátku letošního roku jsme se rozhodli spojit síly s předním českým výrobcem outdoorového oblečení s dlouholetou tradicí v oboru – firmou Rejoice.

Rejoice

Tato firma byla založena bratry Venkrbcovými v roce 1998. Od té doby značka s kytičkou urazila dlouhou cestu od prvních záplatovaných kalhot pro lezce, až na trh s outdoorovým vybavením, kam dodávají i trika, kraťasy, bundy, kalhoty, šaty a další sortiment i s doplňky.

Zásady, díky kterým je značka Rejoice úspěšná doma i v zahraničí:

  • Kvalitní česká výroba
  • Prověřené materiály
  • Originální design

Zde Vám představujeme naši společnou kolekci vysoce kvalitního, v česku vyrobeného, volnočasového oblečení Fire Style.

webmaster CORA 2007 - 2022, www.cora.cz