porovnat

oblíbené
Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Facebook Instagram Youtube

Partnerský program

Partnerský program vyzbrojna.cz Vám přináší:

 • odměny na portále www.rajhasicu.cz
 • zapůjčení skákacích hradů pro děti 🏰
 • příspěvek na vystoupení Zpívajícího hasiče 👨‍🚒🎤
 • materiální podpora při pořádání akcí SDH, JSDH 
 • příspěvek na nové vybavení pro požární sport 🏆🏃
 • podpora činnosti SDH formou dotace na opravy PS 🔧
 • podpora při zajišťování hasičských oslav, výročí a dalších akcí 💃🕺
 • týká se spolupracujících sborů - tedy těch, které u nás pravidelně nakupují 🤝

Staňte se partnerem Požární bezpečnosti 🤝

 • využijte naplno výhody spolupráce s lídrem na trhu
 • čerpejte výhody, podporu a odměny z našeho partnerského programu

Registrace ✏️

Registrace je nutná abychom Vás mohli identifikovat. Musíme vědět, komu máme body připsat.
Po nákupu se na vytvořený účet začínají připisovat body.

registrace

Nakupujte na vyzbrojna.cz 🔥

Výbavu, výzbroj a výstroj kupujete pravidelně, ale jen u nás dostáváte část ceny zpět. Využijte tyto prostředky pro činnost vašeho SDH dle vlastního rozhodnutí.

více informací

Vyberte si zboží na rajhasicu.cz 👨‍🚒

Neustále rozšiřujeme nabídku podle podnětů a přání, které od vás dostáváme. Snažíme se nabídnout sortiment, který vám pomůže při pořádání vašich akcí.

více informací

📱💻 Komunikujte s námi, propagujte nás, podělte se s námi o zkušenosti s výrobky 🧯

Každý nápad, každý podnět, příspěvek, recenzi uvítáme a oceníme.

více informací

Co je partnerský program společnosti Požární bezpečnost? 

Společnost Požární bezpečnost s.r.o. podporuje hasiče i občanskou společnost v aktivitách, které zasahují do oblasti vzdělávání, využití volného času i do podpory ochrany majetku každého z nás. Podpora je vyčleněna převážně pro podporu hasičské mládeže, požárního sportu, Jednotek sborů dobrovolných hasičů, SDH. Další oblastí mohou být projekty v oblasti vzdělávání, osvěty nebo kultury se zaměřením zejména na oblast bezpečného bydlení, ochrany motorových vozidel apod.

Na podporu našich partnerů každoročně vyčleňujeme řádově statisíce korun. Tato podpora je vyčleněna pro spolupracující sbory dobrovolných hasičů.

Každou žádost o podporu vyhodnocujeme individuálně. Kritéria pro posuzování jsou jednak pravidelnost nákupů na vyzbrojna.cz, poměrná výše nákupů (ve vztahu k velikosti subjektu) a podíl na propagaci dobrého jména společnosti Požární bezpečnost. Chceme s vámi navázat oboustranně výhodné a trvalé partnerství.

Formy naší podpory hasičů: 👨‍🚒

 1. Dárky ZDARMA na portále www.rajhasicu.cz. Nárok na zboží z www.rajhasicu.cz vzniká nakupováním na našem e-shopu vyzbrojna.cz. Navíc můžete dostat od našeho obchodního oddělení nenárokové „body“ pro odběr zboží z rajhasicu.cz. Tyto body rozdáváme zejména aktivním a bonitním partnerům.
 2. V kulturní oblasti podporujeme pořádání akcí SDH, JSDH – například formou dárků do tomboly. Jedná se o materiální podporu vašich akcí. Forma této podpory je VŽDY řešena individuálně. Dále můžeme podpořit vaše kulturní akce příspěvkem na vystoupení Zpívajícího hasiče Dana Moravského.
 3. Na kulturní akce hasičům zapůjčujeme skákací hrady pro děti, rozpis termínů pro zapůjčení skákacích hradů naleznete zde.
 4. Podporujeme Požární sport – Jednotlivým sborům přispějeme individuální formou na pořízení nového vybavení. Na soutěže vám dodáme propagační předměty a drobné dárky vhodné jako ceny v soutěžích.
 5. Další přímá podpora SDH - V případě, že vaše SDH bude mít výročí založení, jsme připraveni vám pomoci příznivými cenami při zajišťování hasičských potřeb nutných k zajištění oslav.
 6. Přímá podpora JSDH – Budete-li nakupovat prostředky pro svou JSDH jsme připraveni odborně vám poradit a při nákupu vám nabídnout zajímavé ceny.
 7. V oblasti zabezpečení vašich domácností – vyčleníme a za příznivou cenu nabídneme kvalitní požární hlásiče, které nakoupíte za příznivou cenu a levně si tak zabezpečíte svou domácnost, nebo pomocí hasicího přístroje ochráníte nejen své motorové vozidlo, ale i rodinný dům, chatu apod.

Tato podpora je vyhrazena pro spolupracující sbory, které u nás pravidelně nakupují.

 

Jak se stát partnerem? 🤝👥 Jak se zapojit?

 1. Zaregistrujte se - registrace na vyzbrojna.cz je nezbytná. Jen skrze ni Vás budeme schopni identifikovat. Budeme vědět, komu připisovat body, zvyšovat rating/bonitu a budeme vědět, s kým komunikujeme, komu přiznáváme odměny za vaše aktivity, propagaci, objednávky apod.
 2. Souhlaste s pravidly registrace - souhlas s pravidly nakupování je nutný. Jedná se o souhlas se standardními obchodními podmínkami pro nakupování. Zároveň jde o souhlas se zasíláním obchodních sdělení. Tuto formu komunikace používáme nejvýše 1x měsíčně a je to nejrychlejší způsob, jak se můžete dozvědět o novinkách, akcích a slevách. Informace jsou vždy pozitivní pro potenciální zákazníky.
 3. Nakupujte na vyzbrojna.cz a na našich prodejnách.
 4. Aktivně spolupracujte - uvítáme každou formu spolupráce - recenze, zkušenosti, náměty či podněty. Vše naši obchodníci uvítají a zároveň registrují.
 5. Přiveďte k nám nového aktivního zákazníka.
 6. Upozorněte nás na nové obchodní příležitosti.
 7. Propagujte a šiřte dobré jméno 🔥 Požární bezpečnosti s.r.o. 🔥
 • umístěním reklamy na svých webových stránkách - umístění reklamy přináší okamžitou odměnu ve formě připsání určitého počtu bodů (dle typu reklamy) a zároveň zvyšování hodnocení podle kvality a počtu přístupů z Vašich stránek. Dále máte šanci na připsání bonusových (tedy nenárokových ) bodů v případě kvalitních stránek; dobré, pěkné a účinné formy propagace, počtu přístupů atd.
 • propagací vyzbrojna.cz na Vašich akcích (Výročí založení SDH, soutěže, dětské dny...)
 • informacemi o užívání výrobků, výměna zkušeností atd. na webech/fórech třetích stran

V roce 2022 rozdělila Požární bezpečnost mezi spolupracující dobrovolné hasiče formou finančních a věcných darů částku přes 2 000 000 Kč. Podrobná čísla ohledně finanční a materiální podpory dobrovolným hasičům uvádíme v následujícím grafu:

podpora hasičů 2011 - 2022

Své dotazy a požadavky pište na email info@vyzbrojna.cz. Uveďte prosím druh požadované pomoci a emailový a telefonický kontakt na vás. Příslušný pracovník společnosti Požární bezpečnost se s vámi spojí, a pokud to bude reálné, rádi vám vyhovíme.

Těšíme na naši vzájemnou spolupráci!

webmaster CORA 2007 - 2024, www.cora.cz