porovnat

oblíbené
Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Facebook Instagram Youtube

O firmě Požární bezpečnost s.r.o.

Společnost Požární bezpečnost je předním prodejcem hasičské a záchranářské techniky, výzbroje a výstroje na českém trhu. Také dodáváme vybavení pro požární sport.

Jsme partnerem profesionálním i dobrovolným hasičům, kterým zajišťujeme kompletní služby v oblasti servisu, údržby a modernizace hasičské techniky.

Organizacím, podnikajícím právnickým a fyzickým osobám, ale i občanům - stavebníkům nabízíme komplexní služby v oboru požární ochrany a bezpečnosti práce (PO a BOZP). Zajišťujeme revize, opravy, servis, prodej, projekci, vypracování dokumentace, školení, outsourcing PO a BOZP. Dále zajišťujeme vše potřebné z oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce v průběhu a při kolaudaci staveb.

V rámci plošného pokrytí celého území České republiky máme osm kamenných provozoven, tři mobilní obchodní zástupce a rozsáhlý internetový obchod. Vlastníme tedy nejširší síť obchodních a servisních středisek. Na našich prodejnách si můžete vše dokonale prohlédnout a osahat. Drtivá část zboží je skladem, nebo k dispozici ve velmi krátkých dodacích lhůtách. Na všech našich provozovnách poskytujeme široké spektrum služeb.

Požární bezpečnost neustále prokazuje svoji sílu, stabilitu a růstový trend. Společnost je od svého založení každoročně v zisku a má zveřejněnou auditovanou účetní závěrku.

Jsme solidní renomovanou společností, jejíž přednost spočívá v dodávkách spolehlivých výrobků a poskytování kvalitních a odborných služeb. Jsme certifikovaným dodavatelem zboží a služeb dle norem ISO 9001:2010.

Tým PO-BP 2023

webmaster CORA 2007 - 2024, www.cora.cz