porovnat

oblíbené
Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Facebook Instagram Youtube

Skákací hrady pro děti 

Společnost Požární bezpečnost s.r.o. zapůjčuje svým zákazníkům pro různé akce a události jako například dětské dny, oslavy sboru atd. skákací hrady. Jedná se o velké skákací hrady a auta. Hrady zapůjčujeme za manipulační poplatek, který slouží k údržbě hradů a obnově těchto hradů.

Vzhledem k tomu, že o tyto hrady je velký zájem, je nutné si zapůjčení zarezervovat s dostatečným předstihem, abychom Vám byli schopni nabídnout volný termín, který vyhovuje Vašim požadavkům. Přijímáme pouze závazné objednávky, nicméně nejsme schopni garantovat, že budeme moci v exponovaných termínech vyhovět všem sborům. Ohledně rezervace nás telefonicky kontaktujte na čísle +420 567 304 242, emailem na  jihlava@vyzbrojna.cz nebo osobně na jakékoliv naší pobočce.

🚒 🧯 Důležité informace:
  • závazné rezervace budou vzájemně odsouhlaseny i telefonicky pár dnů před akcí (bez telefonického potvrzení nemůžeme brát tento termín jako závazný)
  • VRÁCENÍ HRADU JE NEJPOZDĚJI V ÚTERÝ PO AKCI
  • skákací hrad musí být vždy suchý a správně složený
  • za tuto zápůjčku se hradí 4 000 Kč

🔧 Jedná se o poplatek za údržbu hradu, která vyjde ročně na 30 000 Kč. Samotná nákupní cena skákací hradu se pohybuje okolo 170 000 Kč. 🏰

Aby nedošlo k poškození hradu nebo zbytečnému zranění, je nutné postupovat dle pokynů pro používání skákacích hradů, tyto pokyny od nás dostanete vytištěné při převzetí hradu. Musíme zdůraznit, že pokud dojde k poškození hradu z důvodu nerespektování těchto pokynů, můžeme vymáhat po uživateli náhradu způsobené škody. Hrady nejsou pojištěny!

Přejeme vám hodně dětské radosti s našimi skákacími hrady, protože udělat dětem radost, je to nejskvělejší, co může být! 😊👌

Velký skákací hrad

velky hrad

Hasičské skákací auto

 

skákací hrad
skákací hrad
skákací hrad
skákací hrad
skákací hrad
skákací hrad
skákací hrady
webmaster CORA 2007 - 2024, www.cora.cz