MSA

Společnost Eurolamp s.r.o. vznikla v roce 1998 spojením dvou silných společností zabývajících se přenosnou osvětlovací technikou v České republice. Od tohoto roku se specializuje na výrobu a prodej přenosné osvětlovací techniky a bezpečnostního vybavení pro policejní a armádní složky, pro hasičské a záchranné sbory i pro komerční využití. Dodává do velkého množství maloobchodů i velkoobchodů a je přímým dodavatelem svítilen do státních složek České republiky.
Od počátků existence se firma zabývá výhradním zastoupením několika předních světových výrobců profesionálních přenosných svítilen pro celou Českou republiku. Mezi ně patří zejména americké společnosti Streamlight, Sure-Fire Vortex a UK, a evropští výrobci Ledwave, Deben, Flashmate a další.

Společnost Streamlight se od počátku zabývala hlavně výrobou profesionálních svítilen do výbušného prostředí. Jejich největšími zákazníky jsou hasiči na celém světě. Z dílen společnosti Streamlight vyšla např. svítilna Survivor, která patří mezi nejoblíbenější hasičské svítilny na světě. V posledních letech se Streamlight obrací také do jiných segmentů trhu. Vyrábí svítilny pro použití v ozbrojených složkách či svítilny pro myslivost a venkovní aktivity, a stává se i na tomto trhu velmi úspěšným.

Firma Eurolamp vyrábí také vlastní výrobek, profesionální duální nabíjecí svítilnu Eurolamp DL (modely100-520). Jedná se o vysoce kvalitní ruční svítilny, při jejíž vývoji byly použity nejmodernější technologie z oblasti plastů, elektroniky a světelných zařízení. Svítilna je ovládána, řízena i nabíjena pomocí vlastního softwaru uloženého v inteligentním chipu. Hlavními přednostmi svítilny jsou vysoká svítivost (halogen), dlouhá doba použití (LED diody), velmi krátká doba nabíjení, možnost výběru z několika modifikací svítilny a mnoho dalších.

Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Požární bezpečnost s.r.o.

Prodejny a výdejní místa

V našich prodejnách si můžete Vaši objednávku nejen vyzvednout, ale nakoupit i jiné zboží.

V naší nabídce je celkem

1 362
položek zboží

Vaše odměny za body

uplatněte své body na www.rajhasicu.cz.

Aukce

Každý den dražíme nové věci za super ceny v naší aukci.

webmaster CORA 2007 - 2018, www.cora.cz
nákupní košík
Váš koš je prázdný.
Cena po slevě: 0,00 Kč
Počet bodů do Ráje hasičů: 0

rosenbauer

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.