porovnat

oblíbené
Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Facebook Instagram Youtube

Holík

Společnost byla založena v roce 1993. V počátcích se věnovala produkci výhradně pracovních rukavic. Během let se zvýšila orientace Holík International na speciální rukavice určené pro použití v armádě, policii a především u hasičů.
Hlavním kritériem společnosti je absolutní důraz na kvalitu vlastních výrobků, kontinuální vývoj nových produktů a zvláště pak naplňování ústřední ideje Holík International: "Your safety comes first".
Výrobní procesy ve společnosti jsou kompletně prováděny na základě uděleného certifikátu kvality – ISO 9001 – vystaveného zkušebnou TÜV.

Firma Holík International se stala Firmou roku ve Zlínském kraji pro rok 2013.

Zásahové rukavice pro hasiče

Hasičské rukavice jsou základním prvkem společnosti Holík International při budování vlastní značky v mezinárodním měřítku.
Při jejich vývoji a výrobě společnost spolupracuje s renomovanými světovými producenty nejkvalitnějších technologických materiálů.

Rukavice vyrábíme ve 3 základních produktových řadách: celotextilní, kožené a kombinované. Základní skladba rukavic vychází ze čtyřvrstvého sendviče materiálů jako Nomex®, Kevlar®, PBI®, Kermel®, termostabilní kůže.

V roce 2008 firma Holík International připravila novou řadu rukavic pro hasiče juniory, určenou především k používání při sportovních soutěžích a vyvinula novou konstrukcimanžety COMPACT, která je dokonale kompaktní s pružnou manžetou rukávu hasičského kabátu, také jeho svrchní částí a umožňuje snadné prozutí i za mokra.

Zásahové rukavice pro hasiče jsou pravidelně certifikovány dle norem EN659,EN 407, EN 420 a EN 388.

Zásahová obuv pro hasiče

Firma Holík International se rozhodla kapitálově a manažersky vstoupit do výrobní společnosti, která se 20 let koncentruje na výrobu speciální obuvi.
V následujícím čase Vám chce představit velmi kvalitní produkt za příznivou cenu, který ponese záruku jejich mnohaletých výrobních zkušeností. Pevně věříme, že tuto záruku ponese také ve své značce HOLÍK.

Tato speciální obuv je určená pro práci hasičských zásahových jednotek.

Obuv vyrobená z hovězí lícové usně s hydrofobní úpravou je vybavena prodyšnou voděodolnou membránou. Podešev je odolná vůči pohonným hmotám a díky zabudované ocelové planžetě i vůči propichu. Ocelová kaple ve špici zajišťuje ochranu proti nárazu. Součástí této obuvi je vyjímatelná stélka a rychloupínací zip.

Zásahová obuv pro hasiče je certifikována dle normy EN 15090:2006 a je antistatická.

webmaster CORA 2007 - 2024, www.cora.cz