porovnat

oblíbené
Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Facebook Instagram Youtube

Rössle

PRO HASIČE, PRŮMYSL A PŘÍRODU

Rössle AG je rodinný podnik, který se rozrůstá po generace. Ze záznamů víme, že jej založila Cecílie Kalkbrenner a Johann Rösse z Ennenhofenu v Marktoberdorfu v alpské oblasti zvané Allgäu. Společnost Rössle ​​se stala synonymem kvality a na tom nadále staví. Za posledních deset let sklidila společnost Rössle AG velké úspěchy v oblasti „technologie pro čisté vodní plochy“. Rössle buduje a neustále vyvíjí kalová sací zařízení a elektrické kartáče pro čištění jezer a okrasných rybníků .Společnost Rössle AG si díky neustálému inovačnímu vývoji v oblasti čištění vodních ploch, přepravě kapalin a kalů vybudovala a neustále upevňuje vedoucí postavení na trhu v Evropě.

Absolutní špička na trhu a Váš silný partner pro krizové situace!

Společnost Rössle AG buduje a neustále vyvíjí kalová sací zařízení a elektrické kartáče pro čištění jezer a pro potřeby hasičských sborů. Rössle AG si díky neustálému inovačnímu vývoji v oblasti přepravy kapalin a separace buduje a neustále upevňuje vedoucí postavení na trhu v Evropě.

Vysavače pro požární sbory. Výkon modelu HYDRA LIGHT je doslova ohromující. Je navržen pro extrémní situace. V případě, že oblasti zasáhnou silné deště a záplavy, únik provozních kapalin, kyselin, olejů na komunikacích i mimo ně, poradí si a přečerpá tyto kapaliny ze sklepů včetně kalů. Speciálně v případě olejů není bezpodmínečně nutné přidávat sorbent-pokud ano, umí jej separovat až do objemu 200 litrů. Šetříte náklady, čas a zejména podstatně eliminujete výši škod. Pozor ! HYDRA se nezastaví dokonce ani před hasící pěnou, jednoduše ji odstraní. Výrazně šetří čas, materiál a lidskou práci..

Ponorná kalová čerpadlaVÝKONNÁ A ODOLNÁ
Pokud jde o provoz související s vodou, jsou pro hasičské sbory nezbytná, účinná ponorná čerpadla na špinavou vodu, která snadno a rychle odčerpávají vodní masy a kaly.
Jako doplněk k osvědčeným hasičským vysavačům řady HYDRA nyní Rössle AG zařadila do svého sortimentu níže uvedená elektrická čerpadla na špinavou vodu/ponorná čerpadla, která lze používat samostatně nebo jako doplněk k hasičským vysavačům za účelem ovládnout vodní masy ještě rychleji.
Zejména v místech, které jsou hasičským vysavačem obtížně přístupné, doporučujeme použít ponorné čerpadlo k odčerpání většiny vody.
Jakmile hladina vody nedosahuje minimální sací výšky ponorného čerpadla, ujme se toho hasičský vysavač a vysaje vodu a nečistoty do posledního zbytku.
Jsou také přesvědčivé díky neustálé provozní pohotovosti, robustním materiálům a pevné, ale lehké konstrukci.

 

 

webmaster CORA 2007 - 2023, www.cora.cz