Rössle

PRO HASIČE, PRŮMYSL A PŘÍRODU

Rössle AG je rodinný podnik, který se rozrůstá po generace. Ze záznamů víme, že jej založila Cecílie Kalkbrenner a Johann Rösse z Ennenhofenu v Marktoberdorfu v alpské oblasti zvané Allgäu. Společnost Rössle ​​se stala synonymem kvality a na tom nadále staví. Za posledních deset let sklidila společnost Rössle AG velké úspěchy v oblasti „technologie pro čisté vodní plochy“. Rössle buduje a neustále vyvíjí kalová sací zařízení a elektrické kartáče pro čištění jezer a okrasných rybníků .Společnost Rössle AG si díky neustálému inovačnímu vývoji v oblasti čištění vodních ploch, přepravě kapalin a kalů vybudovala a neustále upevňuje vedoucí postavení na trhu v Evropě.

Absolutní špička na trhu a Váš silný partner pro krizové situace!

Společnost Rössle AG buduje a neustále vyvíjí kalová sací zařízení a elektrické kartáče pro čištění jezer a pro potřeby hasičských sborů. Rössle AG si díky neustálému inovačnímu vývoji v oblasti přepravy kapalin a separace buduje a neustále upevňuje vedoucí postavení na trhu v Evropě.

Vysavače pro požární sbory. Výkon modelu HYDRA LIGHT je doslova ohromující. Je navržen pro extrémní situace. V případě, že oblasti zasáhnou silné deště a záplavy, únik provozních kapalin, kyselin, olejů na komunikacích i mimo ně, poradí si a přečerpá tyto kapaliny ze sklepů včetně kalů. Speciálně v případě olejů není bezpodmínečně nutné přidávat sorbent-pokud ano, umí jej separovat až do objemu 200 litrů. Šetříte náklady, čas a zejména podstatně eliminujete výši škod. Pozor ! HYDRA se nezastaví dokonce ani před hasící pěnou, jednoduše ji odstraní. Výrazně šetří čas, materiál a lidskou práci..

 

 

Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Požární bezpečnost s.r.o.

Prodejny a výdejní místa

V našich prodejnách si můžete Vaši objednávku nejen vyzvednout, ale nakoupit i jiné zboží.

V naší nabídce je celkem

1 676
položek zboží

Vaše odměny za body

uplatněte své body na www.rajhasicu.cz.

Aukce

Každý den dražíme nové věci za super ceny v naší aukci.

webmaster CORA 2007 - 2020, www.cora.cz
nákupní košík
Váš koš je prázdný.
Cena po slevě: 0,00 Kč
Počet bodů do Ráje hasičů: 0


Cena hejtmana Kraje Vysočina

rosenbauer

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.