Voelkl

VÖLKL v nasazení pro Hasiče

Při nasazení je třeba plnou koncentraci, abyste úspěšně splnili své úkoly. Proto Völkl vyvinul hasičskou obuv, která nabízí maximální možnou ochranu, aniž byste si toho všimnuli. Měli byste se s vašimi botami cítit tak dobře jako s přáteli a moci se na ně spolehnout. Náš cíl: nízká hmotnost, příjemné vnitřní prostředí v botě, perfektní izolační a tlumící vlastnosti, že zapomenete, že máte obuté boty. Také v jiných oborech je to největší výzva : perfektní notebook je výkonný a přece lehký a praktický. Perfektní auto je rychlé a úsporné.
Klíč k úspěchu leží v konstrukci podešve. Jako jediný výrobce používáme dvoukomponentní podešev přímo nastříknutou na svršek. Díky vysokému podílu polyuretanu v podešvi je obuv lehčí, extrémně dobře tlumí a excelentně izoluje proti chladu a horku. Je velmi jednoduchá na čištění. Praticky domácí obuv.

Katalog obuvi VÖLKL pro rok 2013 je k dispozici zde.

Proč můžete důvěřovat značce Völkl

  • VÖLKL nedělá kompromisy: Všechny naše hasičské boty splňují nejvyšší standardy a mnohokrát překračují některé požadované hodnoty normy EN 15090:2006
  • Kvalita Made in Germany: Naše obuv je vyvíjena a vyráběna v Německu a podléhá nejpřísnějším kvalitativním standardům.
  • Porovnání Cena-Výkon : Na trhu nelze s určitostí najít výhodnější hasičkou obuv s ochranou proti pořezání motorovou pilou.
  • Dodržení dodacích lhůt: U skladových zásob nabízíme termíny dodání 2-3 týdny, ale neustále pracujeme na jejich zkrácení.

VÖLKL: Profesionalita a kvalita Made in Germany

Abychom udrželi naši vysokou kvalitu sázíme na výrobu "Made in Germany". Kromě dobře vyškolených profesionálů těžíme především z centralizace našich aktivit, jako je vývoj produktů, výroba, logistika a řízení kvality. Díky nejmodernějším metodám jako je plně automatizovaný přímý nástřik můžeme spojit vysokou kvalitu s efektivitou výroby. Naše procesy garantují, že dostaneme pouze optimálně vyrobené produkty.

  • Kvalita surovin je systematicky kontrolována před každým použitím ve výrobě.
  • Náš personál kontroluje kvalitu při každé výrobní operaci. Tam můžeme okamžitě identifikovat problémy a odstranit příčiny.
  • Máme vlastní zkušební laboratoř a pravidelně výrobky testujeme.

Laboratoř je jedna z nejdůležitějších součástí Völkl řízení jakosti. Splňuje tyto tři nejdůležitější úkoly:

  • nově vyvinuté systémy jsou testovány na jejich efektivitu a účinky. Tak můžeme zajistit, že jsou do praxe přijaty pouze ty systémy, které jsou skutečně přínosem.
  • příchozí materiály jsou kontrolovány na kvalitu, než jsou zpracovány v našich botách. Protože jen s nejlepšímy materiály lze dosáhnout nejlepší kvality.
  • kvalita hotových výrobků je pravidelně kontrolována. Můžete si být jisti, že vaše nohy dostanou nejlepšího společníka.

Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Požární bezpečnost s.r.o.

Prodejny a výdejní místa

V našich prodejnách si můžete Vaši objednávku nejen vyzvednout, ale nakoupit i jiné zboží.

V naší nabídce je celkem

1 606
položek zboží

Vaše odměny za body

uplatněte své body na www.rajhasicu.cz.

Aukce

Každý den dražíme nové věci za super ceny v naší aukci.

webmaster CORA 2007 - 2019, www.cora.cz
nákupní košík
Váš koš je prázdný.
Cena po slevě: 0,00 Kč
Počet bodů do Ráje hasičů: 0


Cena hejtmana Kraje Vysočina

rosenbauer

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.