XENON 2400 - svítilna PELI Stealthlite bateriová
Peli 2400 je výkonná svítilna s nerozbitným korozivzdorným tělem. Díky výkonu, nízké hmotnosti a možnosti uchycení na jakoukoli přilbu je doporučována pro hasiče.
Atestace - CE Ex II 3 GD T135ºC EEx nL IIC T4
CE - zařízení splňuje technické požadavky ve všech právních předpisech vztahující se na tento produkt
Ex - použití do výbušného prostoru
II – zákaz použití v důlních zařízeních
3 - klasifikace ATEX kategorie 3/zóna 2
GD – testováno na plyny a páry, prach
EEx - vyhovuje evropským standardům pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu
nL - zařízení s omezenou energií
IIC - skupina plynů – zařízení testované pro acetylen a vodík
T4 - klasifikace zařízení podle maximální povrchové teploty T4 - 135°C
| Žárovkový modul | Xenon |
|---|---|
| Baterie | 4x AA |
| Váha včetně baterií | 195 g |
| Doba svícení | 4 h |
| Výkon | 3,2 W |
| Svítivost | 25 Lm |
| El. napětí | 6 V |
| Rozměry (d x š x v) | 176 x 47 x 47 mm |
| Barva | žlutá |
| Vodotěsnost | 150 m |








