porovnat

oblíbené
Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Facebook Instagram Youtube

PH-POSEIDON 1 BS SUPRA el. startér - přenosné plovoucí čerpadlo + 50 m hadic B75

PH-POSEIDON 1 BS SUPRA el. startér - prenosné plovoucí cerpadlo + 50 m hadic B75

Prodej zboží již SKONČIL. Pro jiné nás kontaktujte na poptavky@vyzbrojna.cz.

Ke každému čerpadlu dostanete 50 m hadice B75 ZDARMA (navazovaná metráž).

Zařízení je určeno jednotkám HZS k doplnění cisternových stříkaček z volných přírodních zdrojů, k odčerpání vody ze zatopených nebo zaplavených prostor a dalšímu použití např. v zemědělství, na stavbách apod.

Skříň čerpadla ze slitiny hliníku je přišroubována k přírubě motoru a plováku. Spodní strana skříně je opatřena víkem s mřížkou, která zabraňuje vniknutí nečistot a tuhých částic větších než 10 mm v průměru.

Těleso plováku je vyrobeno z polyetylénu odstředivým litím jako jeden monolit. Plovák je osazen odnímatelnou nádrží, která je napojena pomocí palivové hadice s karburací motoru. Palivové vedení je vybaveno uzávěrem paliva a palivovým filtrem.
K přenášení, manipulaci a rovněž k upevnění zajišťovací šňůry slouží čtyři integrovaná madla.

Motor je opatřen ručním startováním a elektro vybavením pro elektrické startování. Stop a Start (pro elektrický start) tlačítkem a zástrčkou pro připojení powerbanky. Powerbanka s funkcí JUMP STARTER 10.000mAh, která výrazně usnadní startování motoru čerpadla a dá se využít i jako záložní zdroj pro nabíjení telefonu, tabletu, fotoaparátu atd. Součástí powerbanky je rovněž propojovací kabel mezi powerbankou a konektorem elektrického okruhu motoru a nabíjecí zdroj.

Výtlak vody z čerpadla je ukončen hadicovou spojkou B75.

Příslušenství:

  • powerbanka s funkcí JUMP STARTER 10.000mAh
  • propojovací kabel pro elektrický start
  • nabíjecí zdroj

Konstrukce čerpadla umožňuje běh „na sucho“ bez poškození.

POZOR: Plovoucí čerpadlo se nesmí používat v uzavřených prostorách, kde hrozí nebezpečí otravy oxidem uhelnatým !!!

!!!Odběr čerpadla pouze osobně na střediscích a našich kamenných prodejnách Jihlava, Praha, Havlíčkův Brod, Nové Město na Moravě, Hradec Králové, Plzeň, Zlín, Opava kde proběhne proškolení o obsluze a předání.!!!

Firma Pavliš a Hartmann inovovala plovoucí čerpadlo Poseidon 1 BS SUPRA, bylo doplněno o elektrický startér

Zhruba před rokem jsme představili plovoucí čerpadlo Poseidon 1 BS SUPRA od firmy Pavliš a Hartmann. Konstruktéři firmy nezaháleli a dovybavili čerpadlo elektrickým startérem, což začíná být v dnešní době samozřejmostí a hasičům to zjednoduší jejich náročnou práci.

K čerpadlu byl na 3D tiskárně vytištěn ovládací panel, na kterém jsou dvě podsvícená tlačítka. Jedno je na startování čerpadla, druhé na vypnutí. Třetí prvek tvoří zásuvka pro připojení powerbanky s funkcí Jump Starter.

Samotné startování je poměrně jednoduché – stačí pomocí propojovacího kabelu, který je součástí dodávky, připojit čerpadlo k powerbance a nastartovat. Poté se kabel opět odpojí a powerbanku lze využít k nabíjení telefonu, tabletu či fotoaparátu.

Samozřejmostí je možnost startovat klasicky pomocí startovací šňůry.

Skříň čerpadla ze slitiny hliníku je přišroubována k přírubě motoru a plastovému plováku se čtveřicí madel, který vychází z řady POSEIDON. Spodní strana skříně je opatřena víkem s mřížkou, která zabraňuje vniknutí nečistot a tuhých částic větších než 10 mm v průměru.

Výtlak vody z čerpadla je ukončen hadicovou spojkou B75. Plovák je osazen integrovanou a designově velmi povedenou nádrží na pohonné hmoty o objemu 3,8 litrů, která zaručuje dobu chodu čerpadla přibližně na 3 hodiny.

Příslušenství:

  • powerbanka s kapacitou 10 000 mAh a funkcí Jump Starter,
  • propojovací kabel pro elektrický start,
  • nabíjecí zdroj.

 

 

Převzato www.pozary.czwebmaster CORA 2007 - 2024, www.cora.cz