T 2 F - halonový hasicí přístroj
Hasicí přístroje s halonovou alternativou je doporučeno používat v oblastech vyžadujících čisté hašení:
archivy, výpočetní a sdělovací technika, počítačové sály a servery, elektrické rozvody, digitální ústředny, lodní a jiná doprava, chemický průmysl, bankovnictví, výpočetní střediska, spojovací uzly a systémy, továrny na výrobu elektronických zařízení, muzea, umělecké galerie, laboratoře atd.
- hasivo nahrazuje všechny dříve užívané halony, má extrémně nízkou toxicitu, je nevodivé a velice účinné
- při hašení nezanechává rezidua a nezpůsobuje teplotní šok
- příslušenství: autodržák na HP ( je v ceně)
- možnost dokoupení držáku Delta
| Hmotonost HP | 4 kg |
|---|---|
| Výška HP | 405 mm |
| Průměr nádoby | 100 mm |
| Objem hasiva | 2 kg |
| Druh hasiva | hexafluoropropan |
| Výtlačný plyn | - |
| Provozní schopnost | - 20 až + 60° C |
| Doba činnosti | 6 sec. |
| Hasební schopnost | 34 B, C, E |








