porovnat

oblíbené
Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Facebook Instagram Youtube

IMPREGNACE premium FOR LADIES

IMPREGNACE premium FOR LADIES
Kód zboží:150 130 110
 
Dodací doba:skladem
Záruční doba:24 měsíců
 
Cena bez DPH:202 Kč
288 Kč
Cena s 21% DPH:244 Kč
348 Kč
Zlevněno o:104 Kč
 


odeslat dotaz na produkt

Rok výroby konec roku 2018

Impregnace na bázi nanotechnologie speciálně pro dámské oděvy (balení: 200ml)

Alternativa účinné impregnace na běžné i luxusní oblečení v atraktivním balení pro dámy. Přípravek pro všechny slečny a paní, které si zakládají na oblíbených kouscích svého šatníku. Impregnace For Ladies obnovuje a pomáhá zachovat barvu látek a dokonale je chrání před ulpíváním nečistot a vznikem skvrn. Účinná ochrana proti skvrnám od kávy, vína, mastnoty, apod. Už nemusíte mít strach o úplné znehodnocení oblíbeného a drahého oblečení při zašpinění těžce vypratelnými skvrnami, stačí látku ošetřit a žádné ani nevzniknou.

Pro dámy obzvláště vhodný přípravek díky tomu, že by je ani nenapadlo aplikovat chemicky zapáchající látky na své vyprané jemné oblečení. Díky vlastnostem impregnace Inproducts Special tyto obavy zcela odpadají. Roztok je naprosto bez zápachu, lze bez obav rychle a jednoduše aplikovat v pohodlí domova. Možno použít na kostýmy, halenky, šaty, sukně, blůzy, kabáty, veškeré textilní doplňky a kabelky ze semiše nebo přírodní kůže.

Klíčové vlastnosti:

 • chrání materiály před promočením a prosakováním
 • zamezuje ulpívání nečistot a vzniku skvrn
 • nemění přirozenou prodyšnost ošetřeného materiálu
 • nezanechává stopy po ošetření
 • dlouhotrvající ochrana
 • v případě promočení 2x-3x rychleji schne
 • vyvinuta pro použití na nejjemnější luxusní látky
 • nemění své vlastnosti i v případě praní v pračce
 • chrání před UV zářením
 • bezbarvá
 • bez zápachu

Použití
Dámské obleky; kostýmy, halenky, šaty, sukně, blůzy, kabáty, veškeré textilní doplňky, textilní kabelky a kabelky ze semiše/broušené kůže. Možno použít na bavlnu, vlnu, len, hedvábí, kašmír, polyester a směsi těchto látek.

Vlastnosti
Poskytuje ošetřeným povrchům silné hydrofobní vlastnosti a výrazně usnadňuje následné čištění.  Dlouhotrvající ochranný efekt i v případě aktivního používání a opakovaného praní. Impregnace funguje na vodní bázi; je bezbarvá, nezapáchá a je šetrná k životnímu prostředí. Rychle a jednoduše se nanáší.

Návod k použití
Nanášejte impregnaci rovnoměrným nástřikem ze vzdálenosti 10 – 20 cm. Pro 100% funkci je třeba aplikovat impregnaci tak, aby se důkladně vsákla do předem vypraného materiálu zbaveného všech nečistot a chemických látek. Pro kompletní utvrzení křemíkové ochranné vrstvy je nutno vyčkat 24 hodin. Skladujte při teplotách od 3 °C do 30 °C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Složení
Produkt je směsí více látek. Přípravek je disperzí modifikovaných hybridních částic ve vodném roztoku. Obsahuje nanočástice křemíku. Neobsahuje látky nebezpečné pro zdraví nebo pro vodní prostředí.

Spotřeba: 25 – 100 ml/m2, v závislosti na absorpčních vlastnostech materiálu

Doba použitelnosti: minimálně 2 roky od data výroby

IMPREGNACE premium FOR LADIESIMPREGNACE premium FOR LADIES
varovánívarování

Související zboží

-70 Kč
IMPREGNACE premium FOR GENTLEMEN
278 Kč s DPH
230 Kč bez DPH
webmaster CORA 2007 - 2024, www.cora.cz