porovnat

oblíbené
Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Facebook Instagram Youtube

Volná pracovní pozice - JIHLAVA

21.06.2023 14:08:10

Volná pracovní pozice v JIHLAVĚ na částečný úvazek

asistent SKLADU a PRODEJNY

*** Ideální pro někoho, kdo si chce přivydělat a nemít pevnou pracovní dobu ***

Pro posílení a rozšíření našeho obchodního střediska v Jihlavě hledáme spolupracovníka na pozici asistent SKLADU a PRODEJNY na částečný pracovní poměr - cca 20 hodin týdně. Termín nástupu možný ihned.

Pracovní náplň:
- pomoc ve skladě, rovnání, úklid, přebírání zboží
- navazování hadic
- nasazování savic
- pomoc při expedici zásilek

Požadujeme:
- pečlivost, svědomitost, dochvilnost
- chuť do práce
- dobrý zdravotní stav
- ŘP výhodou

Uchazečům na výše uvedenou pozici nabízíme:
- stabilní zaměstnání u kapitálově silné a zavedené společnosti – pracovní poměr na dohodu o provedení práce
- 180 Kč / hodina + další bonusy za dosažené výsledky
- naše společnost dbá na svoji společenskou odpovědnost, podrobnosti naleznete zde

Strukturované životopisy zasílejte na e-mail kotoun@vyzbrojna.cz a uveďte zdroj, ze kterého jste se o této nabídce dozvěděli.
Info: 702 183 768, Petra Pavlíková

NABÍDKA NENÍ AKTUÁLNÍ - zkuste příště

webmaster CORA 2007 - 2024, www.cora.cz