Hasicí sprej pěnový FRSE-FSFF
Univerzální pěnový hasicí sprej FRSE-FSFF bez fluorovaných látek použitelný pro jakýkoliv druh požáru. Sprej je vhodný na dílnu nebo k elektronice s lithiovými bateriemi. Lze jej použít až do -15°C.
Hasicí přístroj je určen pro hašení požárů tříd:
- A - požáry pevných látek
- B - požáry hořlavých kapalin
- C - požáry hořlavých plynů do 3 bar
- D - požáry lehkých a alkalických kovů, jako například hořčík
- F - požáry jedlých tuků a olejů
- L - požáry lithium-iontových akumulátorů a baterií
Sprej má objem 400 ml. Lze ho použít na hašení pod napětím do 400V. Jeho výhodou je, že je funkční ve všech polohách.
Sprej obsahuje hasivo FRS EXcellent FF - 100% premix, což je hasební směs určená pro přímé plnění do hasicích přístrojů nebo sprejů. Neobsahuje fluorované látky a splňuje nejpřísnější limity dle nařízení EU 2025/1988.
| druh HP: | pěnový |
|---|---|
| třídy hašení: | A, B, C, D, F, L |
| hasební schopnost: | - |
| objem hasiva: | 400 ml |
| výška / průměr nádoby: | 235 / 65 mm |
| provozní schopnost: | až do -15°C |
| celková hmotnost: | 560 g |
| vybavení: | bez vybavení |
| revize / periodická zkouška (rok): | 1 / 5 |
| výstupní revize: | na požádání (není zahrnuta v ceně) |
| revizní zpráva: | na požádání (není zahrnuta v ceně) |













