porovnat

oblíbené
Sloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Facebook Instagram Youtube

Sprej na zásahovou obuv WATERSTOP 200ml

Sprej na zásahovou obuv WATERSTOP 200ml
Kód zboží:130 020 205
 
Dodací doba:skladem
Záruční doba:24 měsíců
 
Cena bez DPH:150 Kč
Cena s 21% DPH:182 Kč
 


odeslat dotaz na produkt

Univerzální impregnace na všechny druhy usní a textil vhodná na TEXové materiály obsahuje UV filtr - chrání useň před vyblednutím vlivem slunečního záření, zachovává useň prodyšnou. Použití na obuv, koženou galanterii, kož. oděvy, sedací soupravy,... dlouhodobý efekt (proniká při aplikaci do celé hloubky usně) .

Návod na použití Waterstop
Důkladnou impregnaci doporučujeme provést ihned na nový výrobek. Účinnost a délka působení impregnačních látek je závislá na terénních a klimatických podmínkách, kterým je výrobek vystaven, na intenzitě využívání a také způsobu následného ošetřování.
Impregnaci nastříkejte min. 3x ze vzdálenosti min. 20 cm. Pozor: dodržte vzdálenost nástřiku. Při aplikaci z příliš malé vzdálenosti může dojít k vytvoření fleků. Po prvním a druhém nástřiku nechejte impregnaci vsáknout, nikoliv však úplně zaschnout. Po třetím nástřiku nechejte impregnaci důkladně zaschnout a poté hladkou useň přeleštěte, drsnou rozkartáčujte Collonil krepovým kartáčkem nebo Collonil Nubuk Boxem ( krepovou stranou). Textil je vhodné zafixovat teplým fénem.
Nový výrobek je nutné nejdříve impregnovat a poté krémovat. Impregnace se dostane do hloubky materiálu a vydrží tak déle. Již ošetřovaný výrobek impregnujte a krémujte dle potřeby výrobky Collonil.webmaster CORA 2007 - 2024, www.cora.cz