Skládací kolejová vana

Skládací kolejová vana
kód zboží:170 020 276
 
dodací doba:15 dnů
záruční doba:24 měsíců
 
Cena bez DPH:39 403,00 Kč
Cena s 21% DPH:47 678,00 Kč
 

Popis zboží: Skládací kolejová vana

Skládací záchytná vana s konstrukcí navrženou pro použití v drážním kolejišti. Vana je určená pro ochranu životního prostředí, osob a předmětů při nežádoucím úniku nebezpečných látek z vlaků a jiných kolejových vozidel.

Speciálně tvarovaná konstrukce je vyvinutá tak, aby přesně kopírovala rozteč kolejiště, ale zároveň umožňovala i použití bez kolejové opory. Ideální využití vany je např. při nehodáchna železnici, na nádražích,v železničním depu, při odstávce neplněných vlakových cisteren, apod.

 Popis:
- konstrukce přesně navržená na rozchod 1435mm
- možnost tvarování okolo překážek
- boční vzpěry pro zajištění větší stability
- rychlé sestavení
- snadná manipulace
- maximální nosnost 200kg
- objem 800l
- možnost výpustné příruby
- složené rozměry 920x500x170mm
- rozložené rozměry 1210x2500x330mm
- hmotnost 12kg
- teplotní rozsah použití -30 °C až +70 °C

Recenze: Skládací kolejová vana

Záchytné vany ECCOTARP ET jsou určeny pro ochranu životního prostředí v případě ekologické havárie, kdy dochází k úniku nebezpečných látek. Jsou odolné vůči silně agresivním chemikáliím a ropným látkám. Oproti běžným plastovým vanám jsou snadno tvarovatelné, lehké a přenosné.

Příklady použití jsou široké – pro hasičské a záchranné sbory, v logistice, průmyslu, údržbě a opravách zařízení atd. Vany Eccotarp splňují podmínky ADR pro velkokapacitní přepravu nebezpečných látek (IBC kontejnery, sudy apod). Použití výrobků je možné v rozsahu teplot –30 až +70 °C.

V nabídce je desítka základních rozměrů, a je možné vyrobit i speciální rozměry na zakázku (největší vany LARGE mají 15×5 m a objem 22 500 litrů. Vany Eccotarp jsou vyrobeny z PVC vyztužené textilní tkaninou a se speciální povrchovou úpravou. S vanou je možné manipulovat pomocí ocelových lan, fixovaných do nerezových ok v bocích vany.

Vany nejsou určené pro dlouhodobé skladování nebezpečných látek. Při použití neznámé látky doporučujeme vložit do vany rezistenční vložku, která prodlouží životnost samotné vany. Žlutá podložka chrání vanu před mechanickým poškozením dna.

Výrobky ECCOTARP vyvinula a vyrábí česká firma METAL ARSENAL s.r.o. a vyváží je do 22 zemí světa – v současné době především do Německa, Rakouska, Francie, Skandinávie a Velké Británie. Rostoucí oblibě se těší i u hasičů v České a Slovenské republice. Výrobky Eccotarp jsou v nabídce katalogů nejvýznamnějších firem v oboru prevence nebezpečných látek.

 

Přehled produktové řady Eccotarp

zdroj: www.pozary.cz

Fotografie: Skládací kolejová vana

Skládací kolejová vana

Přílohy: Skládací kolejová vana

SouborTypVelikost 
skladaci-kolejova-vana.pdfPDF File287 kBstáhnout 

Otázky a odpovědi: Skládací kolejová vanaSloužíme těm, kteří chrání životy, zdraví a majetek druhých.
Požární bezpečnost s.r.o.

Prodejny a výdejní místa

V našich prodejnách si můžete Vaši objednávku nejen vyzvednout, ale nakoupit i jiné zboží.

V naší nabídce je celkem

1 776
položek zboží

Vaše odměny za body

uplatněte své body na www.rajhasicu.cz.

Aukce

Každý den dražíme nové věci za super ceny v naší aukci.

webmaster CORA 2007 - 2021, www.cora.cz
nákupní košík
Váš koš je prázdný.
Cena po slevě: 0,00 Kč
Počet bodů do Ráje hasičů: 0


Cena hejtmana Kraje Vysočina

rosenbauer

 

tuv.jpg

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.