Kombinované zařízení VWP
Předmáčení/mytí/kontrola
Tři funkce v jednom zařízení s integrovanou velkou nádobou na předmáčení a kontrolu tlaku až dvou hasičských tlakových hadic velikosti B, C a D současně nebo jedné velikosti A.
Kombinované zařízení pro údržbu hadic od společnosti PREY - zkráceně VWP - je pojmenované podle svých funkčních jednotek a kombinuje tři základní funkce údržby hadic: předmáčení, praní a tlakovou zkoušku. Toto kombinované zařízení je ve své kategorii nepřekonatelné, pokud jde o kvalitu materiálu a zpracování, funkčnost, ergonomii, účinnost, efektivitu, využití prostoru a hospodárnost.
| délka: | 1250 mm |
|---|---|
| šířka: | 760 mm |
| výška: | 1240 mm |
| hmotnost: | 225 kg |
| připojení k vodní síti: | 2″ |
| připojení k elektrické síti: | 400 V AC / 50 Hz / 5,5 kW / 16 A |
| připojení pro zkoušku hadic: | 2 x B (75 mm) |
| zkušební tlak: | 0 – 16 bar |
| tlak mytí: | 0 – 100 bar |
| velikosti hadic: | 2 A / 2 B / 2 C / 2 D / 1 F |







