Kombinované zařízení VWPW
Předmáčení/praní/kontrola/navíjení
Čtyři funkce v jednom zařízení s integrovanou velkou nádobou na předběžné namáčení a zkoušku tlakem až dvou hasičských tlakových hadic velikosti B, C a D současně nebo jedné velikosti A a automatickým navíječem hadic pro délky hadic do 35 m – volitelně také jako varianta Mammut pro hadice F a délky hadic do 40 m.
Kompaktní zařízení pro údržbu hadic od společnosti PREY – zkráceně VWPW – je pojmenováno podle svých funkčních jednotek a kombinuje základní funkce údržby hadic, a to předběžné namáčení a mytí, s funkcí tlakové zkoušky a navíjení. Tento kombinovaný přístroj je ve své kategorii nepřekonatelný, pokud jde o kvalitu materiálu a zpracování, funkčnost, ergonomii, účinnost, efektivitu, využití prostoru a hospodárnost.
| délka: | 1300 mm |
|---|---|
| šířka: | 790 mm |
| výška: | 1550 mm |
| hmotnost: | 280 kg |
| připojení k vodní síti: | 2″ |
| připojení k elektrické síti: | 400 V AC / 50 Hz / 5,75 kW / 16 A |
| připojení pro zkoušku hadic: | 2 x B (75 mm) |
| zkušební tlak: | 0 – 16 bar |
| tlak mytí: | 0 – 100 bar |
| velikosti hadic: | 2 A / 2 B / 2 C / 2 D / 1 F |







