Kombinované zařízení VWTW
Předmáčení/praní/sušení/navíjení
Čtyři funkce v jednom zařízení s integrovanou velkou nádobou na předmáčení pro praní a sušení až dvou hasičských tlakových hadic velikosti B, C a D současně nebo jedné velikosti A a automatickým navíječem hadic pro délky hadic do 35 m – volitelně také jako varianta Mammut pro hadice F a délky hadic do 40 m.
Kompaktní zařízení pro údržbu hadic od společnosti PREY – zkráceně VWTW – je pojmenováno podle svých funkčních jednotek a kombinuje základní funkce údržby hadic, a to předmáčení, praní a sušení, s funkcí navíjení. Tento kombinovaný přístroj je ve své kategorii nepřekonatelný, pokud jde o kvalitu materiálu a zpracování, funkčnost, ergonomii, účinnost, efektivitu, využití prostoru a hospodárnost.
| délka: | 1400 mm |
|---|---|
| šířka: | 900 mm |
| výška: | 1360 mm |
| hmotnost: | 215 kg |
| připojení k vodní síti: | 3/4 |
| připojení k elektrické síti: | 400 V AC / 50 Hz / 7,95 kW / 16 A |
| připojení pro zkoušku hadic: | - |
| zkušební tlak: | - |
| tlak mytí: | 0 – 100 bar |
| velikosti hadic: | 2 A / 2 B / 2 C / 2 D / 1 F |







