Kombinované zařízení VWW
Předmáčení/praní/navíjení
Tři funkce v jednom zařízení s integrovanou velkou nádrží na předmáčení pro praní až dvou hasičských tlakových hadic velikosti B, C a D současně nebo jedné hadice velikosti A a elektrickým navíječem hadic pro hadice o délce až 35 m – volitelně také jako varianta Mammut pro hadice F a hadice o délce až 40 m.
Kombinované zařízení pro údržbu hadic od společnosti PREY – zkráceně VWW – je pojmenováno podle svých funkčních jednotek a kombinuje dvě základní funkce údržby hadic, předmáčení a praní, s funkcí navíjení. Toto kombinované zařízení je ve své kategorii nepřekonatelné z hlediska kvality materiálů a zpracování, funkčnosti, ergonomie, účinnosti, efektivity, využití prostoru a hospodárnosti.
| délka: | 1300 mm |
|---|---|
| šířka: | 760 mm |
| výška: | 1360 mm |
| hmotnost: | 200 kg |
| připojení k vodní síti: | 3/4″ |
| připojení k elektrické síti: | 400 V AC / 50 Hz / 5,75 kW / 16 A |
| připojení pro zkoušku hadic: | - |
| zkušební tlak: | - |
| tlak mytí: | 0 – 100 bar |
| velikosti hadic: | 2 A / 2 B / 2 C / 2 D / 1 F |







