Kombinované zařízení WTP
Praní/sušení/kontrola
Tři funkce v jednom zařízení pro praní, sušení a tlakovou zkoušku až dvou hasičských tlakových hadic velikosti B, C a D současně nebo jedné velikosti A.
Kombinované zařízení pro údržbu hadic od společnosti PREY – zkráceně WTP – je pojmenováno podle svých funkčních jednotek a kombinuje dvě základní funkce údržby hadic, a to mytí a sušení, s tlakovou zkouškou. Toto kombinované zařízení je ve své kategorii nepřekonatelné, pokud jde o kvalitu materiálu a zpracování, funkčnost, ergonomii, účinnost, efektivitu, využití prostoru a hospodárnost.
| délka: | 750 mm |
|---|---|
| šířka: | 580 mm |
| výška: | 1240 mm |
| hmotnost: | 185 kg |
| připojení k vodní síti: | 2″ |
| připojení k elektrické síti: | 400 V AC / 50 Hz / 7,7 kW / 16 A |
| připojení pro zkoušku hadic: | 2 x B (75 mm) |
| zkušební tlak: | 0 – 16 bar |
| tlak mytí: | - |
| velikosti hadic: | 2 A / 2 B / 2 C / 2 D / 1 F |







