Kombinované zařízení WPW
Mytí/kontrola/navíjení
Tři funkce v jednom zařízení pro mytí a tlakovou zkoušku až dvou hasičských tlakových hadic velikosti B, C a D současně nebo jedné velikosti A a automatický navíječ hadic pro délky hadic do 35 m – volitelně také jako varianta Mammut pro hadice F a délky hadic do 40 m.
Kombinované zařízení pro údržbu hadic od společnosti PREY – zkráceně WPW – je pojmenováno podle svých funkčních jednotek a kombinuje základní funkci údržby hadic, tj. praní, s tlakovou zkouškou a navíjecí funkcí. Toto kombinované zařízení je ve své kategorii nepřekonatelné, pokud jde o kvalitu materiálů a zpracování, funkčnost, ergonomii, účinnost, efektivitu, využití prostoru a hospodárnost.
| délka: | 870 mm |
|---|---|
| šířka: | 650 mm |
| výška: | 1300 mm |
| hmotnost: | 185 kg |
| připojení k vodní síti: | 2″ |
| připojení k elektrické síti: | 400 V AC / 50 Hz / 5,75 kW / 16 A |
| připojení pro zkoušku hadic: | 2 x B (75 mm) |
| zkušební tlak: | 0 – 16 bar |
| tlak mytí: | 0 – 100 bar |
| velikosti hadic: | 2 A / 2 B / 2 C / 2 D / 1 F |







