Kombinované zařízení WTW
Praní/sušení/navíjení
Tři funkce v jednom zařízení pro praní a sušení až dvou hasičských tlakových hadic velikosti B, C a D současně nebo jedné velikosti A a automatický navíječ hadic pro délky hadic do 35 m – volitelně také jako varianta Mammut pro hadice F a délky hadic do 40 m.
Kombinované zařízení pro údržbu hadic od společnosti PREY – zkráceně WTW – je pojmenováno podle svých funkčních jednotek a kombinuje dvě základní funkce údržby hadic, praní a sušení, s funkcí navíjení. Toto kombinované zařízení je ve své kategorii nepřekonatelné z hlediska kvality materiálu a zpracování, funkčnosti, ergonomie, účinnosti, efektivity, využití prostoru a hospodárnosti.
| délka: | 950 mm |
|---|---|
| šířka: | 875 mm |
| výška: | 1300 mm |
| hmotnost: | 175 kg |
| připojení k vodní síti: | 3/4″ |
| připojení k elektrické síti: | 400 V AC / 50 Hz / 7,95 kW / 16 A |
| připojení pro zkoušku hadic: | - |
| zkušební tlak: | - |
| tlak mytí: | 0 – 100 bar |
| velikosti hadic: | 2 A / 2 B / 2 C / 2 D / 1 F |







